9 listopada, w galerii TaNOWA Domu Dziecka w Tanowie odbył się koncert „Świdwie Sanctus – natura i człowiek w dźwięku i obrazie” i uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej „Fauna Gminy Dobra i okolic w obiektywie Przemka Wójcika”.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


W ramach cyklu koncertów Świdwie Sanctus soliści zespołu "Tam i Owo" Danuta Strączek-Gładysław oraz Jacek Sypko wykonali utwory, "Sosna i Sowa" oraz "Ballada u Kresu". Na pianinie akompaniował znakomity pianista Aleksy Kornicz.

 „Fauna Gminy Dobra i okolic w obiektywie Przemka Wójcika” to zbiór najciekawszych zdjęć przedstawiających unikalne gatunki i zaskakujące sceny z życia ptaków i zwierząt. Jak czytamy na stronie projektu Świdwie Sanctus - Przemek Wójcik dla ludzi i ptaków zwykle niewidoczny i dlatego jego zdjęcia są tak naturalne i piękne.

Wystawę otworzyła wójt Gminy Dobra Teresa Dera. W galerii TaNowa pojawili się także burmistrz Polic Władysław Diakun, Starosta Policki Andrzej Bednarek i słynny kajakarz, podróżnik Aleksander Doba. Spotkanie poprowadził Piotr Biniek.

fot. Mariusz Hałgas
WIRTUALNE POLICE :: police24.pl