„Kobieta, humor i rumor” to piosenki i monologi aktorskie przedwojennych gwiazd (Hanna Ordonówny, Zuli Pogorzelskiej, Stefanii Grodzieńskiej), ale i wspaniałych artystek estrady powojennej (Hanki Bielickej czy Ireny Kwiatkowskej). Usłyszymy teksty mistrzów piosenki: Mariana Hemara, Jeremiego Przybory ale też Wojciecha Młynarskiego czy Anity Lipnickiej.

Już w najbliższy wtorek 11.02 radiowe reportażystki z Warszawy: Hanna Bogoryja-Zakrzewska i Katarzyna Błaszczyk zapraszają o 18.00 na spotkanie autorskie do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

5 wspaniałych wydarzeń w jednym tygodniu! Gwiazdy scen teatralnych, muzycznych, filmowych w Policach. Bilety i karnety już są w sprzedaży!

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na seanse kinowe. 12 lutego będzie można obejrzeć  amerykańską produkcję - DOKTORA DOLITTLE i polski film 365 DNI.

W Policach dzieci i młodzież będą mogły aktywnie i ciekawie spędzić czas wolny. Każdego dnia odbywać się będą kreatywne warsztaty z różnych dziedzin sztuki. Taniec, śpiew, plastyka, fotografia… to tylko niektóre propozycje MOK.