Z początkiem maja wchodzą w życie nowe regulacje dotyczące ograniczeń wynikających ze stanu pandemii. Dotyczą one również instytucji kultury.

MOK w Policach nie zapomina o swoich widzach. Nowe pomysły, realizowane są w nowy sposób, innymi dotąd narzędziami. Skierowane są do dorosłych, dzieci, młodzieży. By ocalić kulturę od zapomnienia, MOK zaprasza do włączenia się w nowe działania. Jak wygląda policka aktualna oferta?

Matki, żony, córki, siostry, te samotne i te w związkach. Te robiące kariery i te walczące każdego dnia o spełnienie swoich marzeń… One właśnie są bohaterkami monodramu Olgi Adamskiej. Jak ich historie bawią i wzruszają usłyszeliśmy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza w dniu 19 marca o godz. 18 na warsztaty on-line, podczas których stworzone będą wiosenne wianki z naturalnych materiałów.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na spotkanie z Olgą Adamską w spektaklu "My hrabiny nie płaczemy". Spektakl odbędzie się 19 marca o godz. 18. Dostępne są jeszcze bilety.