Zbliża się czas, w którym wiele osób będzie chciało odwiedzić groby najbliższych. Ten rok jest wyjątkowy. Stąd propozycja aby zamienić jeden dzień 1 listopada na TyDZIEŃ Wszystkich Świętych. ZDiTM już od 24 października wprowadza specjalne rozkłady jazdy.


POLUB NAS #wirtualnepolice   


Już od najbliższego weekendu zaczną obowiązywać zmiany i specjalne rozkłady jazdy. Wszystko po to, aby przekonać do odwiedzin na grobach bliskich przed 1 listopada. Rozłożenie wizyt na dni poprzedzające rozładuje ruch w weekend 31.10-1.11.

 

24.10.2020 (sobota)

Tramwaje

Na wszystkich liniach tramwajowych z wyjątkiem linii 8 obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.

Na linii 8 (Dworzec Niebuszewo – Gumieńce) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością co 6–12 minut w godz. 9–17, w pozostałym okresie bez zmian.

Autobusy

Na wszystkich liniach z wyjątkiem niżej wymienionych obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.

linia 53 (Stocznia Szczecińska — Pomorzany Dobrzyńska) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9:30–18 co 10 minut,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D53 (Ludowa — Dworska) kursuje w godz. 9–18 co 20 minut;

dodatkowa linia D60 (Stocznia Szczecińska — Dworska — Cukrowa) kursuje w godz. 9–18 co 20 minut;

dodatkowa linia D62 (Plac Kościuszki — Mieszka I — Krakowska — Bronowicka — Cmentarz Zachodni, powrót ulicami Smoleńskiej i Cukrową) kursuje w godz. 9:30–18 co 20 minut;

dodatkowa linia D67 (Ludowa — Rugiańska — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława — Kołłątaja — Skargi — Wawrzyniaka — Mickiewicza — Poniatowskiego — Karola Miarki, powrót ulicami Mickiewicza — Soplicy — Gorkiego — Skargi — Kołłątaja — Asnyka — Kadłubka — Warcisława) kursuje z częstotliwością:

w godz. 9–10 co 20 minut,

w godz. 10–11 co 15 minut,

w godz. 11–16 co 12 minut,

w godz. 16–17:30 co 15 minut;

linia 102 (Gocław — Police Tanowska Szkoła) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9–18 co 12–24 minuty,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D07 (Police Wyszyńskiego Polana — Przęsocin — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Wszystkich Świętych — Pawła VI — Zaleskiego — al. Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona/Czorsztyńska — Witkiewicza — Santocka — Karola Miarki) kursuje w godz. 9:30–18 co 20 minut.

 

25.10.2020 (niedziela)

Tramwaje

Na wszystkich liniach z wyjątkiem linii 8 obowiązują świąteczne (normalne) rozkłady jazdy.

Na linii 8 (Dworzec Niebuszewo — Gumieńce) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością co 6–12 minut w godz. 9–17, w pozostałym okresie bez zmian.

Autobusy

Na wszystkich liniach z wyjątkiem niżej wymienionych obowiązują świąteczne (normalne) rozkłady jazdy.

linia 53 (Stocznia Szczecińska — Pomorzany Dobrzyńska) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9:30–18 co 10 minut,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D53 (Ludowa — Dworska) kursuje w godz. 9–18 co 20 minut;

linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy w godz. 9–18 co 40 minut;

dodatkowa linia D60 (Stocznia Szczecińska — Dworska — Cukrowa) kursuje w godz. 9–18 co 20 minut;

dodatkowa linia D62 (Plac Kościuszki — Mieszka I — Krakowska — Bronowicka — Cmentarz Zachodni, powrót ulicami Smoleńskiej i Cukrową) kursuje w godz. 9:30–18 co 20 minut;

dodatkowa linia D67 (Ludowa — Rugiańska — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława — Kołłątaja — Skargi — Wawrzyniaka — Mickiewicza — Poniatowskiego — Karola Miarki, powrót ulicami Mickiewicza — Soplicy — Gorkiego — Skargi — Kołłątaja — Asnyka — Kadłubka — Warcisława) kursuje z częstotliwością:

w godz. 9–11 co 20 minut,

w godz. 11–16 co 12 minut,

w godz. 16–17:30 co 15 minut;

linia 102 (Gocław — Police Tanowska Szkoła) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9–18 co 12–24 minuty,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D07 (Police Wyszyńskiego Polana — Przęsocin — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Wszystkich Świętych — Pawła VI — Zaleskiego — al. Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — Reduty Ordona/Czorsztyńska — Witkiewicza — Santocka — Karola Miarki) kursuje w godz. 9:30–18 co 20 minut.

 

26–28.10.2020 (poniedziałek – środa)

Tramwaje

Na wszystkich liniach z wyjątkiem linii 10 obowiązują powszednie rozkłady jazdy.

Na linii 10 (Las Arkoński — Gumieńce) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością co 12 minut w godz. 7–17, w pozostałym okresie bez zmian.

Autobusy

Na wszystkich liniach z wyjątkiem linii 67 obowiązują powszednie rozkłady jazdy.

Na linii 67 (Ludowa/Stocznia Szczecińska — Karola Miarki) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością co 12 minut w godz. 6–17, w pozostałym okresie bez zmian.

 

29 i 30.10.2020 (czwartek, piątek)

Tramwaje

Na wszystkich liniach z wyjątkiem niżej wymienionych obowiązują powszednie rozkłady jazdy.

na linii 10 (Las Arkoński — Gumieńce) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością co 12 minut w godz. 7–17, w pozostałym okresie bez zmian;

dodatkowa linia D10 (Filharmonia — Gumieńce, nawrót przez pl. Rodła — Matejki — pl. Żołnierza Polskiego) kursuje w godz. 12–18 co 12 minut.

Autobusy

Na wszystkich liniach z wyjątkiem linii 67 obowiązują powszednie rozkłady jazdy.

Na linii 67 (Ludowa/Stocznia Szczecińska — Karola Miarki) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością:

w godz. 10–17 co 6 minut,

w godz. 17–18 co 7–8 minut,

w pozostałym okresie bez zmian.

 

31.10 i 1.11.2020 (sobota, niedziela)

Tramwaje

Na wszystkich liniach z wyjątkiem niżej wymienionych obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.

linia 8 (Turkusowa — Gumieńce) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9–18 co 6 minut,

w godz. 8–9, 18–19 co 10 minut,

w pozostałych godzinach co 20 minut;

linia 10 (Las Arkoński — Gumieńce) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy w godz. 9–18 co 24 minuty;

dodatkowa linia D10 (Filharmonia – Gumieńce, nawrót przez pl. Rodła – Matejki – pl. Żołnierza Polskiego) kursuje w godz. 9–18 co 24 minuty;

dodatkowa linia D15 (Dworzec Niebuszewo – Gumieńce) kursuje z częstotliwością:

w godz. 9–18 co 12 minut,

w godz. 7–9, 18–20:30 co 20 minut.

Autobusy

Na wszystkich liniach z wyjątkiem niżej wymienionych obowiązują sobotnie rozkłady jazdy.

linia 53 (Stocznia Szczecińska — Pomorzany Dobrzyńska) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9–18 co 6–7 minut,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D53 (Ludowa — Dworska) kursuje z częstotliwością:

w godz. 7–9 co 12 minut.

w godz. 9–19 co 8–12 minut;

dodatkowa linia D60 (Stocznia Szczecińska — Dworska — Cukrowa) kursuje w godz. 9–18 co 20 minut;

linia 61 (Podjuchy — Owocowa Dworzec) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9–18 co 10 minut,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D62 (Plac Kościuszki — Mieszka I — Krakowska — Bronowicka — Cmentarz Zachodni, powrót ulicami Smoleńskiej i Cukrową) kursuje w godz. 7–18 co 20 minut;

linia 67 (Ludowa/Stocznia Szczecińska — Karola Miarki) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9–10:30 co 7–8 minut,

w godz. 10:30–16 co 6 minut,

w godz. 16–17 co 7–8 minut,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D67 (Ludowa — Rugiańska — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława — Kołłątaja — Skargi — Wawrzyniaka — Mickiewicza — Poniatowskiego — Karola Miarki, powrót ulicami Mickiewicza — Soplicy — Gorkiego — Skargi — Kołłątaja — Asnyka — Kadłubka — Warcisława) kursuje z częstotliwością:

w godz. 7–9 co 10 minut,

w godz. 9–10:30 co 7–8 minut,

w godz. 10:30–16 co 6 minut,

w godz. 16–17 co 7–8 minut,

w godz. 17–19 co 10 minut;

dodatkowa linia D97 (Turkusowa – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Gierczak – Goleniowska – Dąbie Osiedle, bez podjazdu do przystanku „Dąbie Dworzec”) kursuje w godz. 7–18:30 co 20 minut;

linia 102 (Gocław – Police Tanowska Szkoła) kursuje według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością:

w godz. 9–18 co 12–24 minuty,

w pozostałych godzinach bez zmian;

dodatkowa linia D07 (Police Wyszyńskiego Polana – Przęsocin – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Wszystkich Świętych – Pawła VI – Zaleskiego – al. Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – Reduty Ordona/Czorsztyńska – Witkiewicza – Santocka – Karola Miarki) kursuje w godz. 9–18 co 10 minut.

 

2.11.2020 (poniedziałek)

Tramwaje

Na wszystkich liniach z wyjątkiem niżej wymienionych obowiązują powszednie rozkłady jazdy.

na linii 10 (Las Arkoński – Gumieńce) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością co 12 minut w godz. 7–17, w pozostałym okresie bez zmian;

dodatkowa linia D10 (Filharmonia – Gumieńce, nawrót przez pl. Rodła – Matejki – pl. Żołnierza Polskiego) kursuje w godz. 12–18 co 12 minut.

Autobusy

Na wszystkich liniach z wyjątkiem linii 67 obowiązują powszednie rozkłady jazdy.

Na linii 67 (Ludowa/Stocznia Szczecińska – Karola Miarki) obowiązuje specjalny rozkład jazdy z częstotliwością:

w godz. 10–17 co 6 minut,

w godz. 17–18 co 7–8 minut,

w pozostałym okresie bez zmian.