Jak dzisiaj informowaliśmy firma, której busy wożą pasażerów na trasie Police-Nowe Warpno poinformowała o zawieszeniu kursów w weekendy i święta. W tej sprawie komunikat wydał burmistrz Nowego Warpna.

reklama

Jedną z konsekwencji naszego solidarnego, a zarazem mądrego działania w praktyce, jest znikoma liczba pasażerów w środkach transportu zbiorowego Ever-Trans, który okresowo zawiesza kursy w soboty, niedziela i święta.

- Mając jednak świadomość pilnych, bądź zagrażających zdrowiu potrzeb mieszkańców, którzy nie mają wsparcia w tym zakresie ze strony rodziny, bliskich, czy sąsiadów, nie pozostawiamy takich osób bez pomocy i prosimy o kontakt - napisał Jarosław Burba Burmistrz Nowego Warpna. - Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie.

W swoim komunikacie burmistrz Nowego Warpna Jarosław Burba zwrócił się także do seniorów.

- Jako grupa osób szczególnie zagrożona działaniem koronawirusa musicie też zachować szczególne środki ostrożności. Jeżeli nie macie możliwości wsparcia w załatwieniu bieżących spraw, czy to urzędowych, czy związanych chociażby ze zrobieniem zakupów najpotrzebniejszych produktów spożywczych, lekarstw, a nie chcecie narażać się na zagrożenia zarażenia się wirusem - prosimy o kontakt.

Dane kontaktowe:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Warpnie tel. 91 3129706 w dni robocze w godz. 08.00 – 15.00
Urząd Gminy w Nowym Warpnie: tel. 91 3129660 w dni robocze w godz. 08.00 – 15.00
Burmistrz Nowego Warpna – tel. kom. 692 437 260