Już 31. grudnia Szczecin będzie gościć największe gwiazdy najpopularniejszego muzycznego show w Polsce - „Twoja Twarz brzmi znajomo”.  Agnieszka Twardowska, Maria Tyszkiewicz, Honorata Skarbek oraz Marek Kaliszuk, Mariusz Totoszko czy Michał Rudaś już od godziny 22:00 umilą publiczności wejście w Nowy Rok!


POLUB NAS #wirtualnepolice   


To pierwszy taki przypadek kiedy producenci programu „Twoja Twarz brzmi znajomo” zdecydowali się zaprezentować formułę show  na żywo! Do tej pory powstało 10. edycji programu, a zrealizowany repertuar to już ponad 800 utworów i niezwykłych metamorfoz!

Na scenie w swoim najlepszym repertuarze z programu wystąpią: Honorata Skarbek, uczestniczka 10. edycji show; Maria Tyszkiewicz oraz Michał Rudaś – zwyciężczyni oraz uczestnik 6. sezonu; Marek Kaliszuk - niezapomniany triumfator  2. edycji; Mariusz Totoszko – finalista 1. Sezonu oraz Agnieszka Twardowska z edycji 5.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajmie się Kris Adamski, który na co dzień, w „Twoja Twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie i niezwykłą oprawę taneczną. Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce!

Sylwestra na Jasnych Błoniach poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Nad oprawą muzyczną „na żywo” czuwać będzie Urban Band.

Zabawa zacznie się punktualnie o godzinie 21.30.

Mieszkańcy Polic, po zakończonej imprezie, będą mogli skorzystać z komunikacji miejskiej. Uruchomione zostaną specjalne linie autobusowe.

Więcej w artykule: Sylwester na Jasnych Błoniach - specjalny autobus do Polic

info: www.szczecin.eu