Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 25 przypadków zakażenia koronawirusem. 2 osoby to mieszkańcy powiatu polickiego.

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 57 przypadków zakażenia koronawirusem. 11 osób to mieszkańcy powiatu polickiego.

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 51 przypadków zakażenia koronawirusem. 2 osoby to mieszkańcy powiatu polickiego.

Jak poinformowała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na terenie województwa zachodniopomorskiego, w ciągu ostatniej doby, odnotowano 61 przypadków zakażenia koronawirusem. 3 osoby to mieszkańcy powiatu polickiego.

Rodzice dzieci do lat trzech, którzy w najbliższym czasie planują powrót do pracy, mogą starać się o finansową pomoc z „Zachodniopomorskich Małych Skarbów”. To nawet 1140 zł miesięcznie. Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie uruchamia kolejną rekrutację do projektu. Elektroniczny  nabór formularzy  rozpocznie się w poniedziałek.