IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia, m.in. dla powiatu polickiego, o silnym wietrze. Stopień zagrożenia 1 w skali 3-stopniowej.

Lasy Państwowe od 14 września do 8 października br. prowadzą ogólnopolską akcję kontrolno-prewencyjną "Jesień 2021" mającą na celu zapewnienie możliwości bezpiecznego korzystania z lasu przez społeczeństwo, ochronę zasobów przyrodniczych, a w szczególności egzekwowanie, od osób przebywających na terenach leśnych, zachowań zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Na parkingu przy Netto Arena w Szczecinie trwa „Wielki Finał Szafowania z Michałem Wiśniewskim dla Ingi". Jeszcze do godz. 19 można wesprzeć Ingę Niedźwiecką przynosząc ubrania, pościel, pluszaki, obrusy, buty, koce, torebki, firany i wszystkie inne tekstylia.

14 września w godzinach od 14.00 do 19.00 na parkingu przy NETTO ARENA w Szczecinie odbędzie się „Wielki Finał Szafowania z Michałem Wiśniewskim dla Ingi”.

Na Dziennym Oddziale Rehabilitacyjnym szpitala „Zdroje” w Szczecinie realizowany jest program fizjoterapii dla osób po przebyciu COVID-19. Uczestnicy programu z zadowoleniem mówią o osiągniętych efektach leczenia.