Od jutra (6 grudnia) rusza Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy, który potrwa do 22 grudnia. Codziennie: Świąteczne Kino na Placu Lotników, karuzela wenecka, świąteczna loteria, ogródek winny z kubeczkami sygnowanymi Szczecinem, świet(l)ny tunel powitalny, food trucki i mobilne punkty gastronomiczne, kontener z fotobudką, choinki i stoiska przedsiębiorców ze Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

Dzisiaj (21 listopada) po godz. 21 w miejscowości Stolec (gmina Dobra) doszło do pożaru w budynku gospodarczym. Poparzonych zostało dwóch mężczyzn w wieku 20 i 46 lat. Z poparzeniami 2 i 3 stopnia zostali odwiezieni do szpitala.

66-letni mężczyzna zginął w pożarze domu jednorodzinnego, do którego doszło dzisiaj (5 listopada), nad ranem w Kołbaskowie. Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pożaru.

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW-PIB, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed wystąpieniem na terenie województwa zachodniopomorskiego silnej mgły. Ostrzeżenie obowiązuje również na terenie powiatu polickiego.

Gmina Kołbaskowo rzuciła frekwencyjne wyzwanie gminom Pomorza Zachodniego! Rywalizujmy na frekwencję w najbliższych wyborach parlamentarnych. Jeśli wygra Gmina Kołbaskowo, to zorganizuje koncert w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, na który zaprosi gwiazdę polskiej muzyki wybraną przez mieszkańców.