W sobotę 27 marca na placu handlowym przy Netto odbył się "Ingusiowy Bazarek". Swoje produkty sprzedały sołectwa, rady osiedla i stowarzyszenia – zaangażowane w pomoc dla Ingi z Przęsocina.

Dzisiaj, 10 marca, na Cmentarzu Komunalnym w Policach, pożegnaliśmy Aleksandra Dobę – podróżnika, kajakarza, Honorowego Obywatela Gminy Police. Aleksander Doba zmarł 22 lutego,  zdobywając najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro spełniając swoje marzenia.

Dzisiaj dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Aleksandra Doby. Zmarł 22 lutego śmiercią podróżnika, tuż po zdobyciu najwyższego szczytu Afryki - Kilimandżaro.

"Najlepsze życzenia na Walentynki dla fajnych ludzi od fajnej dziewczynki" brzmiało hasło drugiego dnia kiermaszu przy ul. Zamenhofa w Policach. Dzień świętego Walentego był okazją aby kupić wyjątkowy prezent dla swojej Walentynki a przy okazji wesprzeć Ingę.

W sobotę 13 lutego, na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach, odbył się kiermasz "Masz śledzia - masz imprezę". Była okazja aby spróbować, pyszności, które przygotowały Rady Osiedla, Sołectwa Gminy Police.  Cały dochód przekazany zostanie na konto 6-miesięcznej Ingi, która choruje na SMA.