Uczniowie oraz absolwenci Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach wzięli udział w III Polickim Mityngu Lekkoatletycznym dla Osób Niepełnosprawnych, który odbył się dzisiaj (23 września) na stadionie OSIR przy ul. Piaskowej w Policach.

Dzisiaj (23 września) do Polic przyjechał Szymon Hołownia – przewodniczący i pomysłodawca Stowarzyszenia Polska 2050. Na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach spotkał się z mieszkańcami Polic.  Tematem przewodnim spotkania było wykluczenie komunikacyjne oraz problemy polskich samorządów.

Dzisiaj, na placu przy Urzędzie Miejskim w Policach, odbywa się Festyn Rodzinny "Dzień Starego Miasta – dla Ingi" organizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach i Radę Osiedla nr 2 "Stare Miasto".

Na parkingu przy Netto Arena w Szczecinie trwa „Wielki Finał Szafowania z Michałem Wiśniewskim dla Ingi". Jeszcze do godz. 19 można wesprzeć Ingę Niedźwiecką przynosząc ubrania, pościel, pluszaki, obrusy, buty, koce, torebki, firany i wszystkie inne tekstylia.

W sobotę 11 września w Trzebieży uroczyście otwarto odbudowaną promenadę. Od teraz nosi ona imię Aleksandra Doby.