Kolejny już raz Społeczny Komitet Ratowania Łarpi upomniał się o rzekę, manifestując swoje niezadowolenie z "naprawy" Łarpi. Dzisiaj (15 czerwca) przed biurowcem Grupy Azoty "Polyolefins" odbyła się akcja "To nasza rzeka a nie wasz śmietnik". Protestujący maszerowali z transparentami  i jeździli samochodami – ciągnąc na przyczepach łódki i kajaki.

15 czerwca w Przedszkolu Publicznym nr 5 im. Wandy Chotomskiej w Policach świętowano 50-lecie placówki. Uroczystość uświetniły występy recytatorskie, taneczne i wokalne przedszkolaków.

Dzisiaj, dzięki "Polickim sercom" w Trzebieży odbywa się impreza charytatywna "Łączymy serca z #bohaterskaINGA". Spóźnialscy mają jeszcze szansę aby dotrzeć do Trzebieży, wziąć udział w atrakcyjnej imprezie i wesprzeć "bohaterskaInga.

Dzisiaj (12 czerwca) na placu przed Szkołą Podstawową w Trzebieży odbył się festyn charytatywny "Trzebież dla Ingi". W ten sposób mieszkańcy Trzebieży i okolic wsparli malutką Ingę z Przęsocina, która choruje na SMA i potrzebuje terapii genowej, aby w miarę normalnie w przyszłości funkcjonować. Koszt takiej terapii to prawie 10 milionów zł.

Po roku przerwy związanej z pandemią, wróciła "Policka Piętnastka" jeden z najstarszych biegów ulicznych w Polsce. Dzisiaj (6 czerwca) zawodniczki i zawodnicy pobiegli na dystansie 5 i 15 km, oraz pomaszerowali z kijkami 5 km.