II Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "Śladami Rybaka" to impreza, która w jeden rozrosła  się do jednego z największych turniejów łuczniczych w Polsce! 150 zawodników z Polski i zagranicy rywalizowało z weekend na stadionie OSIR przy ul. Piaskowej w Policach.

W drugim koncercie z cyklu MOKarte, na polickiej scenie plenerowej, wystąpił kwartet smyczkowy AQuartet, który zaprezentuje recital „W 80 minut dookoła świata”.

Do godz. 21 można oddać głos w drugiej turze wyborów Prezydenta RP. Wybory odbywają się w dwóch formułach – tradycyjnie w lokalu wyborczym i korespondencyjnie. Ze względu na stan epidemiologiczny obowiązują specjalne procedury bezpieczeństwa – maseczki, dezynfekcja rąk i własny długopis.

Dzisiaj (11 lipca) odbył się pierwszy z koncertów plenerowych odbywających w ramach projektu "Muzyczne MOKarte". Na scenie przy Miejskim Ośrodku Kultury wystąpił szczeciński zespół CAFE JAZZ TRIO grający klasykę Swing Jazzu (1920-1960).

Do godz. 21 można oddać głos w wyborach na Prezydenta RP. Wybory odbywają się w dwóch formułach – tradycyjnie w lokalu wyborczym i korespondencyjnie. Ze względu na stan epidemiologiczny obowiązują specjalne procedury bezpieczeństwa – maseczki, dezynfekcja rąk i własny długopis.