reklama
Reklama


Reklama
Reklama


Media w regionie

PROGRAMY TV POLICE


INFOPOLICE - 14.02


TELETYDZIEŃ - 24.02

III Wycieczka Miejska - SKARB zaprasza

26 lutego, w  ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Polickiej SKARB zaprasza na III edycję wycieczki miejskiej po Jasienicy. Wycieczka rozpocznie się o godz. 11.30.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Zatrzymani z narkotykami

3 lata pozbawienia wolności to kara jaką może usłyszeć zatrzymany dzisiejszej nocy 26 – letni Policzanin. Policcy mundurowi w trakcie patrolu na ulicach miasta ujawnili przy nim środki odurzające. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Po kilkunastu godzinach policjanci zatrzymali poszukiwanego Rafała A.

Dzisiaj po godz. 20 policjanci zatrzymali poszukiwanego Rafała A. Rozpoznał go przechodzień w rejonie ulicy Budziszyńskiej w Szczecinie. Rafał A. dzisiaj rano był przewożony do Aresztu Śledczego w Szczecinie,  w celu odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności. 24-letniego policzanin uciekł sprzed aresztu. Przez kilkanaście godzin szukali go policjanci z Polic i ze Szczecina.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

RPO WZ 2014-2020 pomoże w budowie hospicjum w Tanowie

Fundusze Programu Regionalnego pomogą w powstaniu hospicjum w Tanowie. To blisko 4 mln zł, które pokryją aż 70 procent kosztów inwestycji. Budowa placówki ruszyła w drugiej połowie 2015 roku. Środki zagwarantuje umowa, w podpisaniu której udział weźmie marszałek województwa Olgierd Geblewicz. Spotkanie zaplanowano na piątek, 24 lutego 2017 roku w Policach.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Nowe szkoły i nowe obwody szkolne w Gminie Police [wideo]

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się 21 lutego w Urzędzie Miejskim w Policach, władze gminy zaprezentowały projekt dostosowania sieci szkół podstawowych do reformy oświatowej. Powstanie nowa placówka - Szkoła Podstawowa nr 5 (obecnie Gimnazjum nr 2). Budynki po Gimnazjum nr 1 zostaną włączone do SP 8 a Gimnazjum nr 3 do SP 1.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Rozmowa Niecodzienna... o marcowej Charytatywnej Gali Disco Polo [wideo]

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego już odcinka programu „Rozmowa Niecodzienna”, w którym wystąpili Andrzej Rogowski i Tomasz Kartanowicz. Rozmowa dotyczyła marcowej Charytatywnej Gali Disco Polo.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Chemik Police – Telekom Baku już jutro w Azoty Arena

W piątej kolejce Ligi Mistrzyń siatkarki Chemika Police podejmą Telekom Baku. Początek wtorkowego spotkania  o godzinie 18 w Azoty Arenie. Wciąż można kupić wejściówki na to spotkanie - więcej na stronie chemik-police.com.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

25 lat funkcjonowania Straży Miejskiej w Policach

1 lutego minęło 25 lat kiedy pierwsze patrole Straży Miejskiej pojawiły się na ulicach Polic. Formacja ta została powołana Zarządzeniem Burmistrza Gminy i Miasta Police z dnia 28 listopada 1991 r. 3 lutego 2017 r. w siedzibie Straży Miejskiej odbyły się uroczystości związane z 25-leciem działalności na terenie Polic.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Weryfikacja deklaracji ws. opłat za odpady

Urząd Miejski w Policach rozpoczął weryfikację liczby mieszkańców, zadeklarowanych do opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Chodzi o aktualizację danych, dotyczących liczby osób, zgłoszonych jako zamieszkujące pod danym adresem. Przyczynkiem do podjęcia tych działań jest przypuszczenie, że nie wszyscy wywiązują się z obowiązku opłat za śmieci.

Powered by Web Agency

Więcej…

 

Poszkodowany motorowerzysta trafił do szpitala

Dzisiaj około godziny 10.30, doszło do zdarzenia, w którym ucierpiał 70-letni mężczyzna - kierujący skuterem. Kierująca samochodem marki BMW, próbując włączyć się do ruchu z drogi podporządkowanej (wyjazd ze sklepu) zahaczyła motorowerzystę.

Powered by Web Agency

Więcej…

 
REKLAMA
ReklamaREKLAMA
Reklama


WARTO PRZECZYTAĆ

News image

Dzieci mobilnie (nie)świadome

News image

Nie idź w dym w paleniu byle czym

News image

Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty

News image

Nikt nie ma prawa żądać w zastaw twojego dowodu osobistego


REKLAMA

sprzedaż wynajem

od do

od doNAJNOWSZE FOTOGALERIE


LM. Chemik Police - Telekom Baku 3:1

Chemik Police pokonał Telekom Baku 3:1. To trzecie zwycięstwo policzanek w Lidze Mistrzyń, w tym drugie za trzy punkty. więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Chemik Police - Imoco Volley Conegliano 2:3

Imoco Volley Conegliano pokonało Chemik Police 3:2. To druga porażka policzanek w Lidze Mistrzyń.  Chemik Police - Imoco... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3:0

Siatkarki Chemika Police pokonały Developres SkyRes Rzeszów 3:0. Policzanki są liderem tabeli ORLEN Ligi. Chemik Police ... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

25 Finał WOŚP w Policach

Tradycyjnie 25 Finał WOŚP odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Przybyło tu wielu policzan, jedni obserwowali wyst... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

XVI Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów

15 stycznia 2017 roku od godziny 11.00, w rytmie 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grali w Policach oldboje. Tu... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

”Zew Natury” bajka w wykonaniu polickich VIP-ów

W tym roku policcy samorządowcy przygotowali przedstawienie "Zew Natury" na podstawie wierszy Juliana Tuwima. Nie zabrakło śm... więcej zdjęć

Powered by Web Agency

Więcej: Fotogalerie


reklama
Reklama


Reklama


KONTRA GOŚĆ


Pozostałe audycje programu KONTRA GOŚĆ

WARTO OBEJRZEĆreklama


NOWOŚCI NA FORUM

 1 Wirtualne Police i okolice - forum dyskusyjne