Zamknij

Nauczyciel- terapeuta

Nr oferty: StPr/24/0120Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Starzyńskiego 9, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych, terapeutycznych oraz dokumentacji. Dbanie o wizerunek placówki. Praca w małych grupach z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • inicjatywa, zaangażowanie, otwartość
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, specjalność: edukacja przedszkolna, oligofrenopedagogika, autyzm
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Twoja Niania Kamila Chabowska
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Piaskowa 10/1, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Rybacka
      Numer telefonu: 606348913
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      według programu stażu
      StPr/24/0349
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Przyjmowanie dostaw, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, przygotowanie towarów do sprzedaży i ekspozycji, inkasowanie nalezności na sprzedać, przygotowywanie faktur, przestrzeganie warunków sanitarnych BHP i PPOŻ, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
      StPr/24/0347
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Praca bibliotekarza, obsługa czytelnika, praca w programie komputerowym SOWA SQL, organizowanie działalności kulturalni - oświatowej, przeprowadzanie zajęć z dziećmi i lekcji bibliotecznych, współpraca ze szkołami/ przedszkolami/ środowiskiem kulturalnym
      StPr/24/0339
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

      Praca w brygadzie przy przygotowaniu podłoża i wykonaniu posadzek żywicznych.
      StPr/24/0308
      data rozpoczęcia pracy od 05.08.2024
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      Czynności polegające na sprzątaniu powierzchni biurowych oraz utrzymanie czystości na terenie sklepu.
      StPr/24/0299
      data rozpoczęcia pracy od 26.07.2024
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      StPr/24/0302
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

      StPr/24/0303

      Zgodnie z programem stażu
      StPr/24/0297
      data rozpoczęcia pracy od 24.07.2024

      StPr/24/0298

      przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn i urządzeń,prace naprawcze związane z usuwaniem awarii, analiza przyczyn źródłowych usterek i działanie zapobiegawcze
      315474
      data rozpoczęcia pracy od 23.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 500